Выпадение волос: когда стоит обеспокоиться

Выпaдeниe вoлoс – нoрмaльный физиoлoгичeский прoцeсс, eсли рeчь идeт o пoтeрe oт 50 дo 100 вoлoс в дeнь.

Oбычнo этo нe являeтся лишним пoвoдoм нa бeспoкoйствa, нo инoгдa зaкрaдывaeтся тeчeниe, чтo нe всe нeплoxo, кoгдa, прoвoдя зa вoлoсaм, бoльшaя oтруби oстaeтся в рукe вoзмoжнo ли бeри рaсчeскe, a слив в душe зaбивaeтся прoгрeссивнo рaстущим в кoличeствe пoслe кaждoгo мытья.

Дaлe пoдтeкстoвкa нa языкe oригинaлa

Причин, нaспрaвді, безліч.

Випадіння волосся можуть бути тимчасовими, а також викликані порушенням функції щитовидної залози – гіпотиреозом либо гіпертиреозом, інфекційними та аутоімунними захворюваннями.

Видео дня

Недостатність поживних речовин також може спричинити випадіння. Екстремальні дієти з занадто низьким вмістом білка та деяких мікроелементів, таких як залізо, іноді спричиняють надмірне випадіння волосся.

Вплив COVID-19, відображається держи роботі багатьох органів та систем в організмі, стрес сприяє погіршенню надходження молекул кисню незапамятных) времён. Ant. с волосяних фолікулів, що може призводити до самого випадіння волосся. З цієї ж причини жінки, що народжували, можуть помітити випадіння волосся с подачи три місяці після народження дитини.

Щоб запобігти випадінню, необхідно дотримуватися кількох принципів, що стосуються способу життя.

В самом деле по части-перше, попрацювати зі стресом.

Випадіння волосся неумолчно приводить у паніку, але це стресове замкнене колесо призведе до ще більшої втрати. Нет-нет да и позволите тілу час, а волоссю — можливість відновитися протягом 6-9 місяців.

В точности по-друге, якщо палите, ви повинні пам\’ятати, що ця шкідлива звичка погіршує процес відновлення, і зв\’язує молекули кисню, блокуючи насичення волосяних фолікулів.

За день до-третє, підтримка організму в оптимальному стані в умовах стресу є повноцінне та збалансоване харчування, що включає достатню кількість білка, корисних жирів, цинку, селену, біотину, заліза та вітаміну D.

▪️ Відмінними джерелами високоякісного білка є домашні яйця, м\’ясо птиці, риба жирних сортів (бажано дикого вилову), бобові, молочні продукти.

▪️ Селену багато в грибах, бразильських горіхах, морепродуктах, рибі, часнику, яйцях, фісташках, шпинаті.

▪️ Цинком багаті гарбузове насіння, горіхи, яйця, бобові, молюски.

Комментарии и размещение обратных ссылок в настоящее время закрыты.

Комментирование записей временно отключено.