Що обов\\’язково повинно бути в туалеті залізничного вагона

Про безкоштовні послуги, на які має право пасажир потягу, мало хто знає. Але ця інформація є, і нею можна скористатися під час подорожі.

Дрібниці вбиральні

По дорозі у Київ розклад руху поїздів можна дізнатися заздалегідь на електронному сервісі. Це дозволить прибути на вокзал заздалегідь, щоб встигнути відвідати вбиральню. Перед від’їздом пасажир з квитком має право безкоштовно скористатися туалетом, який працює на вокзалі. Для цього досить пред’явити проїзний документ з відповідною датою. Це правило діє на всіх залізничних станціях на шляху прямування пасажирського потягу.
У вагоні, не залежно від рівня комфортності, в туалеті обов’язково повинні бути: мило (рідке або тверде), туалетний папір. Якщо їх немає, то потрібно звернутися до провідника, який зобов’язаний стежити за порядком у вбиральні та інших приміщеннях поїзда. У крані туалету повинна бути холодна вода.
Відпускати маленьку дитину в туалет саму не варто. З нею завжди повинен бути дорослий родич. Вважається поганим тоном надовго займати кабінку вбиральні. У деяких потягах досі встановлені системи старого зразка, тому туалет можуть закривати при в’їзді в санітарну зону. У сучасних біотуалетах категорично заборонено викидати сміття та папір в унітаз.

Комментарии и размещение обратных ссылок в настоящее время закрыты.

Комментирование записей временно отключено.